Bez butów sportowych butów: wyważony trend?

Boso lub nawet bardzo mało butów sportowych są modne. Działają jak osłony na rękę, a także nie chronią stóp przed wypadkiem – jeszcze więcej. Bez tłumienia, a także przywództwa. To naprawdę jest naprawdę praktyczne, a także dla kogo?

To było naprawdę dużo codziennego życia, boso. Ale która dziś kieruje się nadal boso? W mieście nikt, mimo że spacerowanie boso, jest w zasadzie zdrowy. Z pewnością nie tylko wybitny ortopeda sportowy twierdzi, że instruktor Andreas Imhoff z Technische UNIVERSITĘT München.

„Jeśli pójdziesz bez butów, wzmocnisz mięśnie, uzyskasz niezawodne połączenia, użyjesz więzadeł, użyjesz swojej tęsknoty zarówno w kierunku zewnętrznym, jak i wewnętrznym, chronisz się przed zdenerwowaniem.” Barefoot jest tak naprawdę leczeniem większości naszych powikłań stóp. „

Organic running: bez buta buty

Organic running: bez buta butyDlaczego nie działać boso, jak na przykład epicka Abebe Bikila. Etiopski zawodowy sportowiec z wyjątku wyprodukował w 1960 roku doświadczenie. W Rzymie odniósł sukces w maratonie olimpijskim – boso!

Działaj bez butów, kilka nie. Dlatego też przez długi czas istniał współczesny substytut: naturalne bieganie, chodzenie w butach Boso. Wielu producentów dostarcza dopasowane wersje butów do zarządzania.

Instruktor biegowy z Monachium i autor Peter Gottwald, który w rzeczywistości pomógł wielu skokom, ale jak dotąd nie ma buta z butami, wyjaśnia rozróżnienie na zwykłe buty.

„Tradycyjne, tradycyjne obuwie dla kierownictwa ma trzy główne działania: gotowanie na parze, pomoc i wdrażanie”. Tłumienie odbywa się głównie za pomocą podeszwy środkowej. Rzekome boso, a nawet marginalnie zarządzające obuwie, które w rzeczywistości jest rękawicą na stopy, pomijając podeszwę środkową. Którego zadania są właściwie celowo już nie znalezione, stopy muszą wykonać je samodzielnie i muszą być tak twarde i kompetentne. „

  • Wraz z bosym bieganiem do jeszcze bardziej organicznego stylu biegania
  • Wraz z najnowocześniejszymi butami reklamujesz zdrowie i dobre samopoczucie?

Dokładnie, jak boso but okazał się wirtualny? Peter Gottwald zdominował najlepsze unikatowe projekty jako trener. Oceniając różne style obuwia dla naszych członków, oprócz centrowania Kaji i Richarda.

 

Prywatny wynik wynika z naszych testów

Peter Gottwald jest naprawdę zachwycony z powodu wrażenia z przechadzki, z pewnością wykorzysta jeszcze jako narzędzie treningowe po prostu na butach Barefoot, stale po prostu uzupełnienie.

Prywatny wynik wynika z naszych testówRozmiar Kaja jest naprawdę zachwycony. To jest właściwie organizowanie, aby kształcić regularnie, bez butów do biegania. Jako lekka i dobrze wyważona stopa Twój Volker Haußmann ze sklepu zasugerował Laufbar w Monachium, aby wykorzystać buty jako drugie obuwie. W ciągu 1-2 lat jej fizyczne ciało dostosowało się do tego, że może kształcić się od 3 do 4 razy w ciągu tygodnia z marginalnymi butami do biegania.

Richard pamiętał: but sportowy bez butów nie jest dla niego. Podobnie zweryfikowała to analiza podrzędna. W trakcie testu pominął tłumienie i przywództwo. Ponadto, po krótkim czasie odczuł naprawdę spore problemy z cielętami. Mimo to myślał o tym, że może pozostać do wykorzystania obuwia do biegania boso: jako nieformalne buty pomiędzy.

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *